ارزانترین تعرفه تضمینی

تعرفه قالیشویی | نرخ قالیشویی ۱۴۰۰

لیست قیمت قالیشویی ۱۴۰۰

تعرفه قالیشویی در سال جدید:

تعرفه قالیشویی بستگی به نرخ هر ساله ای دارد که توسط اصناف منتشر می گردد برخی از مجموعه‌های قالیشویی با مبلغی بسیار نا چیز اقدام به شستشوی فرش شما می کنند اما مسئله این است آیا مبلغی که شما پرداخت کرده اید واقعاً به سود شماست یا به ضرر خود اقدام کرده‌اید چرا که بسیاری از مجموعه ‌های قالیشویی با ایجاد صدمات مختلف به قالی شما بیشتر از آنکه به نفع شما کار کرده باشند به ضرر شما اقدام می کنند و قیمت و کیفیت قالی شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

نرخ قالیشویی و کیفیت کار:

قیمت قالیشویی با توجه به کیفیت کاری که برای شما صورت می‌ گیرد، تخمین زده می شود بسیاری از افرادی که به قالیشویی ها مراجعه می ‌کنند مهارت کافی برای شستشوی فرش خود را ندارند. به طور مثال فرش هایی که از جنس ابریشم یا سنتی

هستند و با ارزش می باشند نیاز به شستشوی تخصصی دارند تا از هم متلاشی نشوند و آسیب نبینند. قطعا شستشوی این گونه فرش ها توسط نیرو های مجرب و ابزار پیشرفته صورت پذیر است به همین خاطر ممکن است قیمت شستشوی این گونه قالی ها بیشتر باشد که طبیعتاً به نفع شماست.

تعرفه قالیشویی و نیروی کار مجرب:

نرخ قالیشویی ها با توجه به نیروی کار مشغول در آن مجموعه تخمین زده می شود قطعاً نیروهای مجرب و متخصص دستمزد بالاتری دارند اما تجربه و تخصصی که در کار به دست آورده اند در حقیقت ارزشمند تر است چرا که می ‌توانند فرش ‌هایی را شستشو و رفو کنند که از قیمت بالایی برخوردار می باشند. دقت در کار توسط نیرو های با تجربه موجب می‌ شود تا فرش های مشتریان بر اثر سهل انگاری یا استفاده از مواد شوینده نامناسب یا استفاده از ابزار شست ‌و شوی نا مناسب آسیب نبیند.

نرخ قالیشویی و استفاده از مواد شوینده تخصصی:

مهم ترین بخش شستشوی فرش ها استفاده از مواد شوینده مناسب و ابزارآلات قالیشویی مناسب می باشد. در قالیشویی های تخصصی ابزارآلات پیشرفته ای وجود دارد که هر کدام برای قالی های متفاوتی به کار گرفته می شوند شاید شما تصور کنید فقط یک دستگاه خشک کننده برای گرفتن نم فرش ها وجود دارد اما این ابزار آلات با توجه به نوع فرش متفاوت هستند قطعاً ابزارآلاتی که برای خشک کردن فرش دستبافت و ابریشمی به کار گرفته می ‌شوند بسیار تخصصی می باشند همچنین مواد شوینده ای که بتوانند کیفیت این فرش‌ ها را تضمین کنند و به طور مثال از مخلوط شدن رنگ های این فرش ها به هم جلوگیری کنند یا رنگ فرش را حفظ کنند بسیار حائز اهمیت است.

تعرفه قالیشویی و سرعت در شستشوی قالی ها:

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان برای شستشوی قالی ها در نظر دارند میزان سرعت در تحویل قالی است قطعاً قالیشویی هایی که ظرفیت کافی برای شست‌ و شو در زمان قبل از عید و آخر شهریور ماه را دارند از سرعت بالایی برخوردار هستند. قالیشویی فرش مهباف یکی از مهمترین مجموعه های قالیشویی در سطح تهران است که با تعرفه ای مناسب اقدام به خدمت شما همشهریان عزیز کرده است.