فرش, قالیشویی, مجله مهباف

قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران

امروزه به علت نبود فضای کافی و کمبود وقت بیشتر مردم شستشوی فرش هایشان را به قالیشویی ها می سپارند. بهتر است بدانید که شست و شوی فرش یکی از اموری است که باید با روش های علمی و با دقت فراوان انجام شود. در غیراینصورت ممکن است فرش هایتان رنگ خود را از دست بدهند و آسیب ببیند. بنابراین در شستشوی صحیح فرش هایتان دقت کنید و شستشوی آن ها را به بهترین قالیشویی در تهران بسپارید.

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در تهران هستید در اینجا قصد معرفی یکی از بهترین قالیشویی های تهران را داریم. قالیشویی مهباف با بهره گیری از نیروی های متخصص و هم‌چنین استفاده از دستگاه‌های پیشرفته انتخابی مناسب برای شما می‌باشد. این قالیشویی در تهران در حال ارائه خدمات است.

آدرس و شماره دفاتر قالیشویی مهباف در سرتاسر تهران

در جدول زیر می توانید لیست شعب و دفاتر ما را ببینید و با نزدیکترین شعبه به محل سکونتتان تماس بگیرید.

ردیف محدوده جغرافیایی شماره تماس
۱ گیشا – شهرآرا ۰۲۱۸۸۲۶۱۰۹۰
۲ دفتر مرکزی ۰۲۱۵۶۷۱۵۰۷۰
۳ قیطریه – پاسداران ۰۲۱۲۲۸۹۳۲۲۲
۴ آزادی – توحید ۰۲۱۶۶۰۸۰۰۳۰
۵ تهرانپارس – حکیمیه ۰۲۱۷۷۸۷۶۵۴۵
۶ تجریش – ولنجک ۰۲۱۲۲۶۹۶۲۶۷
۷ نارمک – رسالت ۰۲۱۷۷۲۰۱۰۷۰
۸ تهرانسر – اکباتان ۰۲۱۴۴۵۱۶۶۰۲
۹ صادقیه – ستارخان ۰۲۱۴۴۲۰۷۹۶۹
۱۰ کاشانی – فردوسی ۰۲۱۴۴۰۰۸۵۳۹
۱۱ پونک – مرزداران ۰۲۱۴۴۰۰۸۵۹۳
۱۲ شهرک غرب – سعادت آباد ۰۲۱۸۸۶۸۰۴۶۲

مهباف برترین قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی آنلاین مهباف با بیش از نیم قرن تجربه و سابقه خدمت در تهران بزرگ آماده ارائه خدمت به همشهریان خود است. مهباف یکی از بهترین قالیشویی ها در تهران است که در تمام نقاط تهران ارائه خدمت می کند. بنابراین اگر به دنبال قالیشویی در غرب تهران  هستید مهباف بهترین گزینه برای شماست، قالیشویی آنلاین مهباف با استفاده از دستگاه های به روز و تجربه ی فراوان خدمات شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی را با بهترین کیفیت و بدون پارکی به شما شهروندان محترم ارائه می کند.

قالیشویی مهباف در غرب تهران با توجه به اینکه شستشوی هر نوع فرش را با استفاده از روش های علمی مختص آن فرش انجام می هد، با اطمینان خاطر می توانید به این قالیشویی اعتماد کنید.

قالیشویی غرب تهران با داشتن سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه شست و شو انواع فرش و به کار گیری افراد متخصص در این زمینه توانسته به محبوبیت زیادی برسد. مهباف فرش هایتان را لول شده تحویل می گیرد و پس از شستشو به صورت لول شده و داخل کاور تحویل می دهد.

قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران

تفاوت چله ابریشم با چله پشم چیست؟ برای خواندن این مقاله اینجا کلیک کنید

مهباف بهترین قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی مهباف در شرق تهران نیز ارائه خدمت می کند، از نگاه مردم مهباف بهترین قالیشویی در شرق تهران است، مهبافاز با سابقه ترین قالیشویی ها در تهران است و عضو اتحادیه قالیشویی تهران می باشد.

به دلیل وجود تعداد زیادی قالیشویی در تهران شاید انتخاب بهترین قالیشویی برای شما سخت باشد، اما با کمی پرس و جو و استفاده از تجربیات مشتریان مهباف به این نکته می رسید که مهباف بهترین قالیشویی شرق تهران است با کادر مجرب و با استفاده از روش‌های علمی خود هیچگونه صدمه و آسیبی به فرش‌های شما وارد نمی‌کند.

برای سفارش قالیشویی آنلاین کلیک کنید.

ویژگی‌های قالیشویی مهباف در جنوب تهران

قالیشویی جنوب تهران با ارائه با کیفیت ترین خدمات از جمله شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت، فرش های نفیس و تابلو فرش، ترمیم فرش و همچنین استفاده از مواد شوینده درجه یک و با کیفیت توانسته در بین همشهریان خود به محبوبیت خاصی برسد.

قالیشویی مهباف در جنوب تهران با به کار گرفتن دستگاه های اتوماتیک و پرسنل مجرب خدمات قالیشویی نیمه اتوماتیک را به بهترین شکل ارائه می کند، داشتن سال ها سابقه و تجربه ی فراوان مهباف را به بهترین قالیشویی تهران تبدیل کرده است.

می توان گفت قالیشویی مهباف در جنوب تهران فرش‌های مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت شست و شو می کند و تحویل می‌دهد.

بنابراین شما مشتریان گرامی می توانید بدون هیچ نگرانی و استرسی و با خیالی آسوده شستشوی فرش های خود را به بهترین قالیشویی در جنوب تهران یعنی مهباف بسپارید.

قالیشویی مهباف  در طول سال فعالبت خود توانسته این افتخار را کسب کند که در میان مشتریان خود محبوبیت زیادی داشته باشد. بسیاری از مشتریان مهباف از طریق معرفی دوستان و بستگانشان به قالیشویی مهباف مراجعه کرده اند و این مسئله نشان دهنده کیفیت بالای خدمات مهباف است.

 

Back to list

Related Posts